Adres : 1405 Sokak No:1 Buca Koop. Buca / İZMİR
Telefon : 0 232 453 24 24
E-Posta : info@fpkizogrenciyurdu.com
Websitesi : http://www.fpkizogrenciyurdu.com
Üyelik Tarihi : 09 Temmuz 2012

Özel Fatma Pehlivanoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Ege bölgesinde marketçilik, besicilik, inşaat ve turizm, özel güvenlik, petrol işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren Pehlivanoğlu Şirketler Grubu yurt işletmeciliğinde de eğitimli, deneyimli ve kendini sürekli yenileyen ve geliştiren kadrosu ile İzmir’ de yine bir ilke imzasını atmıştır. Yurdumuzun yapım plan ve projeleri, Avrupa Birliği standartlarında hizmet verecek şekilde hazırlanmış olup 2005 yılında iç teşrifte yapılarak tamamlanmış, 2006 yılında faaliyete geçmiştir.

Kullanım alanlarının genişliği ve ferahlığı bakımından resmi teftişlerde varılan kanı itibariyle 138 olması gereken yatak sayısı 108 ile sınırlı tutulmuştur. Amaç olarak öğrencilerimizin rahat etmeleri ve ev ortamını yaşamları esas alınmıştır. Müstakil apart dairelerde sunulan fiziki olanakların yanı sıra deneyimli yönetici kadroların geniş bakış acısı ile Türkiye’ nin dört yanından gelen öğrencilerimizin gelecek hayatlarında onlara yeni ufuklar açacak sosyal-kültürel ve sportif etkinliklerin önemi dikkate alınmaktadır.

Bu konuda uygun programlar hazırlanıp titizce uygulanmaktadır. Amaç öğretimin yanısıra öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamaktır.

Buca Kız Öğrenci Yurtları, Buca Yurtları, Yurtlar kategorisinde bulunan Özel Fatma Pehlivanoğlu Kız Öğrenci Yurdu sitemize 09 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve 5.318 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Resim Galerisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :